Wielu osobom zima kojarzy się z mało przyjemnym obowiązkiem odśnieżania terenu podwórka i ogrodu. Długotrwałe i męczące „machanie” łopatą jest żmudne, a często bardzo nieefektywne. Co więcej, praca z użyciem narzędzi ręcznych jest również bardzo obciążająca dla naszych mięśni. W otoelektro.pl znajdziesz idealną alternatywę dla tradycyjnych metod – wysokiej klasy odśnieżarki spalinowe marki STIGA. W ofercie mamy modele, które świetnie sprawdzą się do usuwania zarówno lekkiej warstwy białego puchu, jak i wyjątkowo grubej i twardej pokrywy śnieżnej. Odśnieżarki spalinowe STIGA zostały zaprojektowane i wykonane po to, by ułatwić Ci zimowe prace w ogrodzie i na podwórku. Zachęcamy do zapoznania się z rodziną modeli spalinowych. U nas na pewno znajdziesz maszynę, która w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

-14%
STIGA Odśnieżarka ST 976 T

STIGA Odśnieżarka ST 976 T

17999,00 
-2%
STIGA Odśnieżarka ST 4262 P

STIGA Odśnieżarka ST 4262 P

4899,00 
-12%Wyprzedane
STIGA Odśnieżarka ST 5262 P

STIGA Odśnieżarka ST 5262 P

6770,00 
-10%
STIGA Odśnieżarka ST 5266 P

STIGA Odśnieżarka ST 5266 P

7899,00 
-12%
STIGA Odśnieżarka ST 5266 P TRAC

STIGA Odśnieżarka ST 5266 P TRAC

9490,00 
-13%
STIGA Odśnieżarka ST 6272 P TRAC

STIGA Odśnieżarka ST 6272 P TRAC

10990,00 
-13%
STIGA Odśnieżarka ST 7276 PH

STIGA Odśnieżarka ST 7276 PH

14249,00 
-13%
STIGA Odśnieżarka ST 966

STIGA Odśnieżarka ST 966

15679,00 

Dlaczego warto zainwestować w odpowiednią odśnieżarkę?

Okres zimowy zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – intensywne opady śniegu, które uprzykrzają życie posiadaczom dużych posesji. Muszą oni pamiętać o zainwestowaniu w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Wysokiej jakości odśnieżarki pomogą Ci szybko i sprawnie usunąć nawet wyjątkowo grubą warstwę ciężkiego i twardego śniegu z różnych powierzchni. Korzystając z takiego urządzenia, eliminujesz ryzyko przeciążenia, a nawet kontuzji, co w przypadku tradycyjnej łopaty nie należy do rzadkości.

Wysokiej jakości odśnieżarka zdecydowanie przyspiesza i zwiększa efektywność zimowych prac. Za pomocą takiej maszyny skutecznie pozbędziesz się grubej warstwy białego puchu zalegającego na różnych powierzchniach. Ośnieżony podjazd, parking, chodnik czy ścieżki w ogrodzie stwarzają duże niebezpieczeństwo i pogarszają komfort użytkowania terenu zewnętrznego. Praca z użyciem odśnieżarki przebiega szybko, sprawnie i efektywnie. Koniec z długotrwałym i męczącym odśnieżaniem z użyciem łopaty. W przypadku posiadaczy terenu o dużej powierzchni niezastąpione są odśnieżarki spalinowe.

Odśnieżarki spalinowe STIGA – jakie są główne cechy tych urządzeń?

Odśnieżarki spalinowe marki STIGA to nowoczesne i zaawansowane technologicznie maszyny, dzięki którym sprawnie usuniesz wysokie, grube i ciężkie zaspy. Poradzą sobie nawet z mokrym i zlodowaciałym śniegiem, który sprawia najwięcej problemów podczas ręcznego odśnieżania. Do pracy na szczególnie wymagającym i rozległym terenie przeznaczone są odśnieżarki dwustopniowe. Te nowoczesne i wydajne maszyny posiadają ostrza, które zgarniają i rozdrabniają śnieg, a także wirnik, który wyrzuca go na zewnątrz przez komin na odległość nawet 15 metrów.

Odśnieżarki spalinowe dwustopniowe STIGA bez trudu poradzą sobie z warstwą śniegu o grubości do 60 centymetrów. Wyposażone są w ekonomiczne silniki o dużej mocy znamionowej – nawet 9 kW w przypadku modelu ST 7276 PH. Wydajne i mocne silniki gwarantują maksymalną wygodę pracy. Dzięki nim z łatwością usuniesz gruby i ciężki śnieg z dowolnej powierzchni.

Odśnieżarki spalinowe na gąsienicach – jakie mają zastosowanie?

Usuwanie śniegu z trudnego i nierównego terenu to zadanie wymagające użycia specjalistycznego sprzętu. W tym zadaniu niezastąpione są odśnieżarki STIGA, w których zamiast tradycyjnych kół mamy gąsienice. Maszyny z napędem gąsienicowym bez trudu poradzą sobie z usunięciem twardego, zbitego śniegu z alejek i ścieżek w ogrodzie, podjazdu i całego terenu wokół domu. Tego typu odśnieżarki są bardzo łatwe w manewrowaniu. Doskonałym przykładem jest model STIGA ST 5266 PB Trac wyposażony w napęd z 6 biegami do przodu i 2 wstecznymi, co znacznie ułatwia poruszanie się maszyną w trudnych warunkach i głębokim śniegu.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko sprzęt marki STIGA. Mamy również szeroki wybór maszyn innych znanych i cenionych marek. Wśród nich bardzo popularne odśnieżarki spalinowe AL-KO oraz odśnieżarki spalinowe HUSQVARNA. Sprzęt tych marek od lat cieszy się ogromnym uznaniem wśród klientów, którzy cenią niezawodne i nowoczesne rozwiązania. Nie czekaj i już dziś wybierz najwyższej jakości sprzęt do odśnieżania.