W naszej bogatej ofercie odśnieżarek akumulatorowych znajdziesz rozwiązania idealne do walki z zimowymi opadami. Odłóż ciężką szuflę na bok i ciesz się komfortem oraz efektywnością, jaką zapewniają nasze odśnieżarki akumulatorowe STIGA. Niezależnie od rozmiaru Twojego podwórka, mamy odpowiedni model dla Ciebie. Przekonaj się, jak łatwo i szybko można pozbyć się nadmiaru śniegu, korzystając z innowacyjnych rozwiązań marki STIGA.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

-5%
STIGA Odśnieżarka Akumulatorowa ST 700e

STIGA Odśnieżarka Akumulatorowa ST 700e

2139,00 
-7%
STIGA Odśnieżarka Akumulatorowa ST 700e Zestaw

STIGA Odśnieżarka Akumulatorowa ST 700e Zestaw

3389,00 
-5%
STIGA Odśnieżarka Akumulatorowa ST 300e

STIGA Odśnieżarka Akumulatorowa ST 300e

1249,00 
-4%
STIGA Odśnieżarka Akumulatorowa ST 300e Zestaw

STIGA Odśnieżarka Akumulatorowa ST 300e Zestaw

1849,00 

Akumulatorowe odśnieżarki STIGA – jakie są ich zalety?

Odśnieżarki akumulatorowe zapewniają niezrównaną wygodę użytkowania. Uruchamiane są za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu bez obaw mogą być obsługiwane przez osoby mniej zaznajomione z nowoczesnymi technologiami. Podobnie jak odśnieżarki elektryczne – nie emitują uciążliwego hałasu i spalin, dlatego można z nich korzystać w gęsto zaludnionych obszarach bez obawy o zakłócenie ciszy okolicznym mieszkańcom. Posiadając odśnieżarkę na akumulator, nie musisz martwić się o dostępność gniazdka elektrycznego, rozwijanie długich przewodów czy częste dolewanie paliwa. Co więcej, są to urządzenia bardzo wytrzymałe, które mogą pracować nawet w temperaturze -20 stopni Celsjusza. Są bardzo ciche, doskonale wyważone i zwrotne.

Odśnieżarka akumulatorowa STIGA – który model wybrać?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różne modele odśnieżarek akumulatorowych marki STIGA. Wybór konkretnej wersji zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni do odśnieżania. W przypadku niewielkich posesji i stref przydomowych w zupełności wystarczająca może się okazać odśnieżarka STIGA model ST 300 e, wyposażony w wirnik o szerokości roboczej 30 cm oraz mocny silnik bezszczotkowy. Urządzenie to z łatwością usunie warstwę śniegu o grubości nawet 15 centymetrów. Do trudniejszych zadań polecamy model ST 700 AE z wirnikiem o szerokości 50 cm, który bez trudu poradzi sobie z pokrywą śnieżną o grubości 20 centymetrów.

Odśnieżarki STIGA na akumulator – jak długo mogą pracować?

Odśnieżarki akumulatorowe STIGA zasilane są nowoczesnymi akumulatorami litowo-jonowymi ePower, których żywotność szacuje się na około 600 cykli ładowania do pełna. Większy model, czyli odśnieżarka ST 700 AE, może pracować z jednym lub dwoma akumulatorami o pojemności 4 Ah. Urządzenie to wyposażone jest w specjalny system elektroniczny, który zarządza równomiernym pobieraniem energii z obu baterii. Dodatkowo ogniwa litowo-jonowe są odporne na samoistne rozładowanie, dzięki czemu nie występuje efekt zmniejszenia pojemności. Czas pracy w przypadku użycia dwóch akumulatorów 4 Ah wynosi około 50 minut. W przypadku modelu ST 300 e, który zasilany jest jednym akumulatorem, czas pracy wynosi: 19 min dla akumulatora 2 Ah, 38 min dla akumulatora 4 Ah, 47 min dla akumulatora 5 Ah.

Odśnieżarki STIGA – wszechstronne i łatwe w użytkowaniu

Odśnieżarki marki STIGA to nowoczesne, funkcjonalne i ergonomiczne maszyny, których obsługa nie sprawia żadnych problemów. Urządzenia te wyposażone są w regulowane deflektory, dzięki którym z łatwością ustalisz kierunek oraz odległość, na jaką wyrzucany będzie zebrany śnieg. Takie rozwiązanie umożliwia swobodne wykonywanie pracy bez ryzyka zasypania roślin ogrodowych czy posesji sąsiada. Wybrane modele posiadają przednie oświetlenie LED, które pozwala na odśnieżenie terenu w warunkach ograniczonej widoczności. Funkcjonalna i praktyczna odśnieżarka akumulatorowa STIGA pomoże szybko i sprawnie usunąć śnieg zalegający na podjeździe, ścieżkach lub tarasie, zwiększając bezpieczeństwo wszystkich domowników i gości.