Kosy spalinowe to bardzo przydatne urządzenia, z których korzystają osoby zajmujące się pielęgnacją ogrodów. Znajdują zastosowanie również w przypadku firm odpowiedzialnych za utrzymanie terenów zielonych i lasów. Taki sprzęt znacznie ułatwia i przyśpiesza prace ogrodnicze. W sklepie internetowym otoelektro.pl posiadamy bardzo szeroką gamę produktów, dzięki którym Twój trawnik będzie zawsze zadbany. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką oferowanych kos spalinowych. Dysponujemy sprzętem od najlepszych producentów!

Wyświetlanie 1–15 z 30 wyników

-5%
AL-KO Kosa Spalinowa BC 500 B

AL-KO Kosa Spalinowa BC 500 B

949,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 126 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 126 B

854,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 130 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 130 B

949,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 141 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 141 B

1044,00 
-25%
STIGA Kosa Spalinowa BC 545 B

STIGA Kosa Spalinowa BC 545 B

989,00 
-5%
AL-KO Multitool Spalinowy 130 MT

AL-KO Multitool Spalinowy 130 MT

1044,00 
-5%
AL-KO Multitool Spalinowy BC 260 MT Zestaw

AL-KO Multitool Spalinowy BC 260 MT Zestaw

1377,00 
AL-KO Żyłka Kwadratowa 2,7MM

AL-KO Żyłka Kwadratowa 2,7MM

18,00 
AL-KO Żyłka Okrągła 2,0MM

AL-KO Żyłka Okrągła 1,3MM

11,00 
AL-KO Żyłka Okrągła 2,0MM

AL-KO Żyłka Okrągła 2,0MM

13,00 
AL-KO Żyłka Okrągła 2,0MM

AL-KO Żyłka Okrągła 2,4MM

16,00 
AL-KO Żyłka Okrągła 2,0MM

AL-KO Żyłka Okrągła 2,7MM

18,00 
-20%
HUSQVARNA Wykaszarka 129R

HUSQVARNA Wykaszarka 129R

1399,00 
-11%
HUSQVARNA Wykaszarka 135R

HUSQVARNA Wykaszarka 135R

2749,00 
-15%
Wykaszarka spalinowa Husqvarna 336FR

HUSQVARNA Wykaszarka 336FR

2789,00 

Kosa spalinowa – sprawdzony pomocnik ogrodowy

Praca w ogrodzie wymaga użycia wielu narzędzi i urządzeń, które znacznie ułatwiają wykonanie zadań związanych z pielęgnacją terenów zielonych. Koszenie trawnika o bardzo dużej powierzchni może być bardzo czasochłonne. Pracę bardzo często utrudniają nierówności terenu i zakamarki, w które tradycyjna kosiarka nie dotrze. W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z niezawodnej pomocy, jaką zapewnia kosa spalinowa na żyłkę. Za pomocą takiego sprzętu można skosić trawę w trudno dostępnych miejscach, np.: pod drzewami, murem, czy na obrzeżach trawnika.

Niezawodna i lekka kosa spalinowa

Korzystając z kosy spalinowej, praca w ogrodzie staje się czystą przyjemnością. Urządzenia te są bardzo poręczne i łatwe w obsłudze. Idealnie sprawdzą się w każdym małym lub dużym przydomowym ogrodzie. Dotrą wszędzie tam, gdzie nie dotrze tradycyjna kosiarka. Kosy spalinowe to nieoceniona pomoc w podkaszaniu trawy na bardzo nierównym terenie. Powszechnie wykorzystywane są przez profesjonalne firmy do koszenia rowów melioracyjnych. Praktyczna i lekka kosa spalinowa plecakowa to doskonała propozycja dla osób zajmujących się ogrodnictwem amatorsko i profesjonalnie.

Profesjonalne kosy spalinowe najlepszych marek

W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne kosy spalinowe renomowanych marek. Dzięki temu możesz u nas kupić w atrakcyjnej cenie niezawodne kosy spalinowe HUSQVARNA, kosy spalinowe AL-KO, oraz urządzenia szwedzkiej marki STIGA. Oferowane kosy różnią się od siebie wieloma parametrami, dzięki czemu każdy znajdzie u nas sprzęt, który spełni jego oczekiwania.

Kosy spalinowe HUSQVARNA

Kosy spalinowe szwedzkiej marki HUSQVARNA to najwyższej jakości sprzęt do prac leśnych i ogrodniczych. Wyróżniają się starannie dopracowana konstrukcją i solidnością zastosowanych komponentów. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć techniki sprawia, że są to urządzenia bardzo wydajne i efektywne. Wśród dostępnych modeli znajdują się kosy spalinowe do prac szczególnie wymagających, wyposażone w silnik X-Torq o wysokiej mocy oraz system tłumienia drgań LowVib.

Kosy spalinowe STIGA

Kosy spalinowe STIGA łączą w sobie wydajność i wygodę pracy. Urządzenia te charakteryzują się mocnymi i niezawodnymi silnikami i oszczędnym zużyciem paliwa. Dostępne są maszyny przeznaczone do koszenia trawy w małym i średnim ogrodzie oraz mocne kosy spalinowe, które bez problemu poradzą sobie z bardzo gęstymi zaroślami i chwastami.

Kosy spalinowe AL-KO

Kolejną propozycją są kosy spalinowe AL-KO oferujące bardzo dobre parametry i wysoką ergonomię pracy. Wyróżniają się solidnością i atrakcyjną ceną. Wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów. W ofercie mamy także urządzenia 3w1 stanowiące połączenie wykaszarki, podkrzesywarki i nożyc do żywopłotu.

FAQ

Dlaczego kosa spalinowa gaśnie?

Do najczęstszych przyczyn problemów z gaśnięciem kosy spalinowej należą: zanieczyszczone paliwo, zapchany filtr i przewód paliwowy, zalany silnik lub uszkodzona membrana gaźnika.


Kosa spalinowa – jaką kupić?

Przy wyborze kosy spalinowej należy zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów, takich jak moc silnika, która wpływa na wydajność i efektywność pracy urządzenia. Kosa powinna być prawidłowo wyważona, aby zapewnić jak najwyższy komfort obsługi. Ważnym aspektem jest także cena, która zależy od marki urządzenia oraz parametrów technicznych.


Kosa spalinowa czy akumulatorowa?

Kosy spalinowe świetnie sprawdzają się na dużej przestrzeni oraz w trudnym terenie. Do pielęgnacji przydomowego ogródka można wybrać model akumulatorowy, który bardzo cicho pracuje i nie emituje szkodliwych spalin.