W otoelektro.pl doskonale wiemy jak ważne jest posiadanie odpowiednich urządzeń do pielęgnacji krzewów. Dlatego w tej kategorii oferujemy najwyższej jakości nożyce do żywopłotu HUSQVARNA przeznaczone dla profesjonalistów oraz miłośników prac ogrodowych. Szwedzka marka ma w swoim asortymencie lekkie, ciche i łatwe w manewrowaniu nożyce akumulatorowe, oraz mocne i wydajne modele spalinowe do wymagających zastosowań i praktyczne nożyce na wysięgniku, które sprawdzą się do przycinania wyższych partii krzewów.

Wyświetlanie jednego wyniku

-14%
HUSQVARNA Podkaszarka 215iL I Nożyce Do Żywopłotu 215iHD45

HUSQVARNA Podkaszarka 215iL I Nożyce Do Żywopłotu 215iHD45

2189,00 

Dlaczego warto wybrać nożyce HUSQVARNA?

Nowoczesne, niezawodne i funkcjonalne nożyce do żywopłotu marki HUSQVARNA to sprzęt, który musisz mieć w swoim ogrodzie. Za pomocą takiego sprzętu z łatwością przytniesz pędy i gałęzie oraz ukształtujesz swój żywopłot. Modele szwedzkiej marki znane są ze swojej wydajności, uniwersalności i ergonomiczności. HUSQVARNA oferuje nożyce, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. W swojej ofercie posiada urządzenia o różnej długości listwy tnącej, dzięki czemu możesz wybrać model, który najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. Wyróżniają się one niezawodnością i doskonałym wyważeniem, co sprawia, że nawet długotrwała praca nie jest męcząca. Wielopozycyjny uchwyt tylny dostępny w niektórych modelach można regulować, aby łatwo i wygodnie przyciąć boki i górę żywopłotu. Przydatnym udogodnieniem jest zastosowany w wybranych nożycach wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej, co ułatwia ponowny start. Wszystkie nożyce do żywopłotu HUSQVARNA zaprojektowano z myślą o użytkownikach, dlatego można w nich spotkać ergonomiczne, miękko wykończone uchwyty czy elementy pochłaniające wibracje.

Jakie nożyce HUSQVARNA wybrać – spalinowe czy akumulatorowe?

Nowoczesne i poręczne nożyce do żywopłotu to znacznie lepszy wybór niż tradycyjne narzędzia ręczne. Takie urządzenie posłuży do podkrzesywania i przycinania krzewów na odpowiednią długość. W ofercie mamy modele marki HUSQVARNA różniące się rodzajem zasilania. Które wybrać? To zależy, do czego nożyce będą wykorzystywane. W przypadku grubszych i twardszych pędów oraz gęstych krzewów najlepiej sprawdzą się nożyce spalinowe o wysokiej mocy i wydajności. Dopracowana konstrukcja silnika i obudowy minimalizuje poziom hałasu i drgań, co zwiększa wygodę podczas pracy. Z przecinaniem drobniejszych gałązek i pędów świetnie radzą sobie nożyce akumulatorowe marki HUSQVARNA. Takie urządzenia są łatwe w obsłudze i przyjazne dla środowiska – nie generują uciążliwego hałasu ani szkodliwych spalin. Wymagają znacznie mniej czynności konserwacyjnych niż ich spalinowe odpowiedniki. Nowoczesne i wydajne akumulatory z ogniwami litowo-jonowymi pozwalają na maksymalizację czasu pracy, a silnik bezszczotkowy zapewnia niskie zużycie energii.

Zakup nożyc do żywopłotu HUSQVARNA – co należy rozważyć?

Marka HUSQVARNA oferuje nożyce jednostronne i dwustronne, a także modele z wysięgnikiem. Nożyce z dwustronną listwą tnącą można przemieszczać w obie strony. Często posiadają obrotowy uchwyt, przez co idealnie nadają się do nadawania żywopłotom określonego kształtu. Jeśli potrzebujesz urządzenia do przycinania długich i prostych fragmentów żywopłotu, wybierz nożyce jednostronne. Do pielęgnacji wyższych krzewów polecamy nożyce na wysięgniku pozwalające bez wysiłku dotrzeć do gałęzi położonych na wysokości do 4 metrów. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność korzystania z drabiny, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa użytkownika. Dodatkowo regulowany kąt położenia listwy pozwala na przeprowadzenie bardzo precyzyjnych prac.