Agregaty prądotwórcze to generatory prądu zapewniające awaryjne zasilanie. Znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych, a także w ogrodnictwie i rolnictwie. Niezastąpione w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej oraz na obszarach, w których często występują przerwy w dostawie prądu. Dostępne w tej kategorii urządzenia to nowoczesne i wydajne generatory prądotwórcze, różniące się parametrami i wielkością. U nas kupisz agregat znanych i cenionych marek jak AL-KO czy HUSQVARNA.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

-6%
generator prądu husqvarna G 2500P

HUSQVARNA Generator Prądu G2500P

1870,00 
HUSQVARNA Generator Prądu G3200P

HUSQVARNA Generator Prądu G3200P

2599,00 
-5%
AL-KO Agregat Prądotwórczy 2500-C

AL-KO Agregat Prądotwórczy 2500-C

1899,00 
-5%
AL-KO Agregat Prądotwórczy 3500-C

AL-KO Agregat Prądotwórczy 3500-C

2184,00 
-5%
AL-KO Agregat Prądotwórczy 6500 D-C

AL-KO Agregat Prądotwórczy 6500 D-C

3799,00 
-5%
AL-KO Inwerter 2000i

AL-KO Inwerter 2000i

3324,00 

Agregaty prądotwórcze o szerokim zastosowaniu

Generatory prądotwórcze to bardzo przydatne urządzenia, które zapewnią prawidłowe działanie różnych urządzeń w sytuacjach awaryjnych. Przerwy w dostawie prądu w wyniku ekstremalnych warunków atmosferycznych mogą być sporym problemem, dlatego warto zainwestować w wysokiej klasy agregat. Doskonale sprawdzają się w gospodarstwach domowych do zasilania podstawowego sprzętu RTV i AGD, a także podczas urządzania imprez na świeżym powietrzu. Zapewnią energię do zasilania oświetlenia czy urządzeń Hi-Fi. Zakup agregatu prądotwórczego powinni rozważyć właściciele ogrodów i działek, gdzie nie ma dostępu do gniazdka sieci elektrycznej. Wydajne i niezawodne maszyny umożliwią swobodne korzystanie z elektronarzędzi wykorzystywanych podczas prac ogrodniczych, takich jak pilarka, sekator czy kosiarka. Własny generator prądu to najlepszy sposób na uniezależnienie się od sieci energetycznej.

Jakie generatory prądu oferujemy?

W otoelektro.pl oferujemy agregaty prądotwórcze HUSQVARNA oraz AL-KO. W zależności od modelu dysponują mocą 2 kW, 2,8 kW oraz 5 kW. Urządzenia wyposażono w niezawodne i wydajne silniki oraz pojemne zbiorniki na paliwo. W przypadku modeli HUSQVARNA mamy do wyboru dwa urządzenia – G2500P oraz G3200P. Oba wyposażone są w czytelny wskaźnik poziomu paliwa oraz duży korek umożliwiający łatwe tankowanie. Na obudowie znajduje się intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem LED pokazujący czas pracy generatora, częstotliwość i napięcie, a także dwa gniazda 2x16A. System stabilizujący napięcie umożliwia włączenie ciężko uruchamiającego się sprzętu. W stabilizator napięcia wyposażono również agregaty prądotwórcze z oferty niemieckiej marki AL-KO. Posiadają one mocne silniki czterosuwowe o różnej pojemności. Zapewniają niezmienną moc generowanego prądu. Zarówno agregaty AL-KO, jak i HUSQVARNA wyposażone są w wyłącznik awaryjny, który przerywa pracę silnika, gdy zabraknie paliwa. Wyróżniają się solidną konstrukcją, wysoką jakością komponentów oraz niskim poziomem generowanego hałasu i wibracji.

Lekkie i przenośne agregaty inwerterowe

W ofercie mamy również mały, przenośny agregat prądotwórczy marki AL-KO. Został on stworzony z myślą o użytkownikach, którzy często korzystają z urządzeń elektrycznych w terenie. Generator inwerterowy wyposażono w silnik czterosuwowy o pojemności 79 cm3 i mocy 1,6 kW. Czterolitrowy zbiornik paliwa wystarcza na 5 godzin nieprzerwanej pracy. Agregat posiada stabilizator napięcia, wyłącznik awaryjny oraz automatyczną regulację obrotów. Poręczny uchwyt oraz niewielka waga wynosząca 21 kilogramów umożliwia łatwy transport urządzenia. Agregat inwerterowy idealnie sprawdzi się na kempingu i w domkach letniskowych. Można go zastosować do zasilania laptopa czy telewizora.

Dostępne w naszej ofercie agregaty prądotwórcze to gwarancja uniezależnienia się od przerw w dostawie prądu. Doskonałe dla miłośników ogrodnictwa, karawaningu czy kempingu. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Wybierz wysokiej klasy generator w naszym sklepie.