Zima nieubłaganie niesie ze sobą obowiązek związany z odśnieżaniem. Biały puch bardzo szybko pokrywa przestrzeń podwórka i ogrodu, utrudniając korzystanie z terenu zewnętrznego i zmuszając do ciężkiej pracy z użyciem łopaty. Na szczęście, w ofercie sklepu otoelektro.pl mamy rozwiązanie, które może skutecznie ułatwiać to zadanie. Wysokiej jakości odśnieżarki akumulatorowe marki AL-KO to maszyny zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania i wydajności. Firma AL-KO jest znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu do prac ogrodowych, a ich odśnieżarki akumulatorowe nie są wyjątkiem. Wykonane z użyciem najnowocześniejszych technologii, zapewniają niezawodność i wydajność w trudnych warunkach zimowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyprzedane
AL-KO Odśnieżarka Akumulatorowa ST 4048

AL-KO Odśnieżarka Akumulatorowa ST 4048

1206,00 
Wyprzedane
AL-KO Odśnieżarka Akumulatorowa ST 4048 Zestaw

AL-KO Odśnieżarka Akumulatorowa ST 4048 Zestaw

2124,00 

Odśnieżarka akumulatorowa AL-KO – niezbędna w okresie zimowym

Odpowiedni sprzęt do odśnieżania to podstawa w każdym przydomowym warsztacie. Odśnieżarki akumulatorowe AL-KO idealnie sprawdzą się na mniejszym i średniej wielkości terenie. Szybko i skutecznie usuną zalegający śnieg z powierzchni ogrodowych ścieżek, przydomowych chodników, podjazdu i całego podwórka. Stanowią doskonałą alternatywę dla nieporęcznej szufli, której użytkowanie jest wyjątkowo nieporęczne i mało efektywne.

Wysokiej klasy odśnieżarka akumulatorowa wyposażona jest w wirnik, który rozbija zbitą warstwę białego puchu, z czym nie poradziłyby sobie tradycyjne narzędzia ręczne. W czasie zimy, kiedy opady śniegu dają się we znaki, odśnieżarka akumulatorowa marki Al-KO staje się sprzętem niezbędnym. Dzięki niej możemy szybko i sprawnie uporać się z warstwą zalegającego śniegu, również tego zmarzniętego i ciężkiego. Urządzenie to wyróżnia duża wydajność, mobilność i niezawodność.

Jakie są najważniejsze cechy odśnieżarek akumulatorowych AL-KO?

Odśnieżarki akumulatorowe Al-KO, np. model ST 4048, wyposażono w bardzo nowoczesny i wydajny silnik bezszczotkowy oraz pojemny akumulator litowo-jonowy. Na jednym ładowaniu odśnieżarka AL-KO może oczyścić ze śniegu nawet 200 metrów kwadratowych powierzchni. System E-Start zapewnia szybkie uruchomienie maszyny za pomocą jednego przycisku. Optymalna szerokość robocza wirnika wynosząca 38 centymetrów umożliwia szybkie odśnieżanie całego terenu podwórka czy ogrodu. Odśnieżarka AL-KO z łatwością poradzi sobie z rozbiciem warstwy śniegu o grubości do 20 centymetrów. Regulowany w zakresie 180 stopni komin umożliwia dostosowanie odległości, na jaką ma być wyrzucany zebrany śnieg precyzyjnie do potrzeb użytkownika. Zastosowane oświetlenie umożliwia odśnieżanie po zmroku lub wczesnym rankiem, a składana rączka ułatwia przechowywanie urządzenia.

5 powodów, dla których warto wybrać odśnieżarkę akumulatorową AL-KO

  1. Bezprzewodowa, czyli w pełni mobilna i wygodna w użytkowaniu.
  2. Wyposażona w wymienną baterię litowo-jonową, która nie ulega samoczynnemu rozładowaniu.
  3. Nowoczesna, lekka i poręczna konstrukcja ułatwia obsługę, przenoszenie i przechowywanie.
  4. Ekonomiczna i bezproblemowa w obsłudze – nie wymaga wymiany oleju, filtrów ani paliwa.
  5. Cicha i bezemisyjna praca – bezpieczna dla środowiska naturalnego.

W ofercie otoelektro.pl znajdziesz niezawodne i funkcjonalne rozwiązanie. W naszym sklepie kupisz odpowiednią odśnieżarkę znanej i cenionej marki. Oprócz sprzętu AL-KO posiadamy również odśnieżarki akumulatorowe STIGA. U nas zaopatrzysz się również w niezbędne akumulatory i ładowarki do odśnieżarek.